Meie pakutavad kaubamärgid

BPW Aftermarket Group

120-aastase kogemusega sõidukite operaatorite ja sõidukitootjate partner, põhimõttega, et transport ja logistika loovad terviku. BPW Aftermarket Groupi  eesmärk on muuta transpordi- ja logistikaprotsessid klientidele pikemas perspektiivis tõhusamaks, turvalisemaks ja prognoositavamaks. Ja avada täiesti uued võimalused elektrimootorlahendustega linnalogistikale ning veoautode, haagiste ja veoste digitaalsele võrgustikule.

BPW näeb eeskuju mitte ainult toodete ja teenuste kaudu, vaid ka õiglase äripartnerina ja tööandjana ning pühendumuse kaudu inimestele ja keskkonnale. XL Parts Baltics Eesti on BPW Aftermarket Groupi  ametlik koostööpartner.

PE - Best In Spare Parts

PE, mis asutati 1947. aastal ja mida juhib asutajaperekond, on sõltumatu järelturu üks juhtivaid tootjaid. PE kaubamärk on rahvusvaheliselt registreeritud alates 1979. aastast.

Põhjalik ja kiiresti kasvav kaubanduslike varuosade valik on välja töötatud ettevõtte enda rajatistes ning põhineb kõrgetel ohutus-, kvaliteedi- ja tootmisstandarditel. Nõuded vabadele ja siduvatele töökodadele usaldavad PE-i töökojale orienteeritud tooteid, et tagada haagiste ja kommertsveokite täiuslik remont.

PE kaubanduspartnerite rahvusvaheline võrgustik tagab PE-i varuosade kättesaadavuse nii usaldusväärselt kui ka kiiresti, olenemata nende vajadusest.

Trailerline

BPW Aftermarket Groupi järelturu mark keskendub kõigile tüüpilistele veoautode ja haagiste varuosadele kõrgel kvaliteeditasemel. Trailerline’i bränd on saadaval ainult BPW Aftermarket Groupi liikmetel!

ERMAX

ERMAX on osa BPW kontsernist (peakorter Kölni lähedal Saksamaal), mis on transporditööstuse usaldusväärne liikuvus ja süsteemipartner.

BPW kontserni kaudu on ERMAX esindatud kogu maailmas ning pakuvad kogu maailmas samu uuenduslikke lahendusi laia tooteprogrammiga alates riputussüsteemidest ja piduritehnoloogiast, lukustussüsteemidest ja sisseehitatud tehnikast, täielikest valgustussüsteemidest ja plastitehnoloogiast kuni kasutajasõbralike telemaatikateni raskeveokitele.

BPW tehnoloogiad ja teenused pakuvad transpordiprotsessides parimat läbipaistvust ja võimaldavad tõhusat pargi kontrolli.

WABCO

WABCO on ülemaailmne tehnoloogia ja teenuste tarnija, mis parandab kommertsveokite ohutust, tõhusust ja ühenduvust.

Alates kontseptsioonidest valmistoodanguni ja kaugemale on WABCO arendanud uuenduslikke süsteeme, et muuta sõidukid turvalisemaks ja lihtsamaks kontrollimiseks alates 1869. aastast. Tänaseks on WABCO uuenduslikud lahendused edasijõudnud juhi abistamiseks, pidurdamiseks, stabiilsuskontroll, vedrustus, ülekandeautomaatika ja aerodünaamika kättesaadavad nii kaubikute, busside, haagiste, auto- ja maastikuautotootjatele.

KNORR-BREMSE

Knorr-Bremse on maailma juhtiv kommertsveokite pidurdus- ja juhtimissüsteemide tootja ning varustab kõiki maailma juhtivaid kommertsveokite tootjaid. Lisaks täielikele pidurisüsteemidele hõlmab selle tootevalik juhtimisabi süsteemi lahendusi kogu jõuülekandes ning sellega seotud järelturuteenust. Oma tootmis-, müügi- ja teeninduskeskustega on kommertsveokite süsteemide valdkond esindatud enam kui 20 riigis üle maailma.

SKF

SKF on olnud juhtiv ülemaailmne tehnoloogia pakkuja alates 1907. aastast. Põhiline tugevus on võime pidevalt arendada uusi tehnoloogiaid – seejärel kasutada neid tooteid, mis pakuvad klientidele konkurentsieeliseid.

SKF kombineerib praktilisi kogemusi üle 40 tööstusharu ja teadmisi SKF tehnoloogiaplatvormidel: laagrid ja seadmed, tihendid, mehhatroonika ja määrimissüsteemid.

SAF-HOLLAND

SAF-HOLLAND on juhtiv ülemaailmne kommertsveokite tarnija ja suurim šassiiga seotud süsteemide ja komponentide tootja nii haagiste ja poolhaagiste kui ka veoautode ja busside jaoks Euroopas ning kuulub Põhja-Ameerika turuliidrite hulka.

VBG

Haakeseadis (coupling) on rohkem kui ainult sõidukite ühendamiseks. Sõidukite sidumise täielikuks mõistmiseks on vaja tööstuse sügavaid teadmisi – koos tingimuste, eeskirjade ja traditsioonidega. Ja vaja on märkimisväärseid tehnilisi teadmisi. VBGl on kõik need teadmised. Ühendamine on nende veres.

VBG tooted on tugevad, usaldusväärsed ja proovitud ning võite usaldada, et nad töötaksid ja töötavad korralikult. See minimeerib seisakute riski. Lisaks sellele on tooted modulaarselt konstrueeritud ja neid saab kiiresti ja hõlpsasti hooldada ja parandada.

JOST

JOST pakub kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis jagunevad kolme süsteemi rühma.

Sõiduki liides mis keskendub veoautode ja haagiste kommertsveokite kombinatsioonidele, näiteks sadulhaakeseadiste ja maandumisseadmete käitamiseks vajalikele toodetele. Käitlemislahendused mis sisaldavad konteinervarustust ja hüdrosilindrite tooteid.

Manööverdamine keskendudes traktorite, veoautode, poolhaagiste ja haagiste telgedele, samuti sundjuhtimisele.

Algusest peale oleme välja töötanud ja valmistanud filtreerimis- ja vedelikuhalduse lahendusi tuntud autotööstuse ja mootoritootjate jaoks, samuti paljudes tööstusharu rakendusalades. Oleme oma kohustustega sõna otseses mõttes kasvanud: oleme kasvanud rahvusvaheliseks tarnijaks klientidega üle kogu maailma.

Hengst Filtration

Hengst Filtration on algusest peale välja töötanud ja valmistanud filtreerimis- ja vedelikuhalduse lahendusi tuntud autotööstuse ja mootoritootjate jaoks, samuti paljudes tööstusharu rakendusalades.

Dinex

Heitgaasi ja heitkoguste süsteemi tootja veoautodele, bussidele, kaubikutele ja tööstuslikele sõidukitele. Dinex toodab rohkem kui 95% kogu materjalist oma täieliku väljalaskesüsteemi jaoks – alates turbost kuni väljalasketoruni.

COVIND

Paljude aastate jooksul on Covind kombineerinud kogemusi, innovatsiooni, oskusteavet ja kirge, et edendada mitme kaubamärgi järelturgu. Eesmärk on tagada tööstuse ja kommertsveokite elu järjepidevus, mis vastab erinevatele keredetailide nõudmistele ning loob eetilise ja jätkusuutliku suhte turuga.

Hella

HELLA Grupp arendab ja toodab autotööstusele valgustus- ja elektroonilisi komponente ja süsteeme. HELLA Grupp on üks 40 suurimaid autotööstuse osade tarnijaid maailmas.

Bosch

Bosch (Robert Bosch GmbH) on saksa tootjate grupp, mis on autoosade, kodumasinate ja tööriistade tootja. Maailmas on ta selles valdkonnas liidrikohal. Peakontor asub Gerlingenis.

Mobiilsuslahenduste ärisektor moodustab 61% kogu Boschi kontserni müügist. Selle peamisteks tegevusaladeks on sisepõlemismootorite sissepritse- ja jõuülekandeseadmed, mitmekülgsed lahendused jõuseadmete elektrifitseerimiseks, roolisüsteemid, ohutuse ja juhi abisüsteemid, kasutajasõbraliku info kuvamise tehnoloogia ning sõidukite vahelise ning infrastruktuuri vaheline kommunikatsioon, remonditöökodade kontseptsioonid ning autotööstuse järelturu tehnoloogia ja teenused.

Sektor ühendab grupi teadmised kolmes mobiilsusvaldkonnas – automaatika, elektrifitseerimine ja ühenduvus – ning pakub oma klientidele integreeritud mobiilsuslahendusi, mis võimaldavad autodel suhelda teiste transpordivahenditega, nagu jalgrattad, rongid ja bussid.

Firestone

Firestone Tire and Rubber Company on Ameerika rehvifirma, mille Harvey Firestone asutas 1900. aastal.

Monroe

Monroe on üks autode ja kommertssõidukite tööstusharude tuntumaid kaubamärke Keskendudes oma tootmises amortisaatoritele.

Cummins Filtration / Fleetguard

Cummins Filtration projekteerib, toodab ja müüb raskeveokite, kütuse-, hüdraulika- ja määrdefiltratsiooni, kemikaalide ja heitgaasisüsteemide tehnoloogia tooteid diislikütuse ja gaasiga töötavatele seadmetele üle maailma.

MANN-FILTER

MANN-FILTER filtreid kasutatakse üle maailma uute autode ja järelturu masinate peal. Filtrid sõiduautodele, kommertsveokitele või maastikul kasutatavatele masinatele.

Donaldson

Donaldson Company, Inc. toodab erinevaid filtreerimissüsteeme mitmetele tööstusharudele. Mootoritega seotud haru tooted koosnevad õhufiltreerimissüsteemidest, heitgaaside ja heitkoguste süsteemidest, vedeliku filtreerimissüsteemidest, kaasa arvatud hüdraulika-, kütuse- ja lüüsisüsteemidest ning asendussfiltritest. Tooteid kasutavad originaalseadmete tootjad, ehitus-, kaevandus-, põllumajandus-, lennundus-, kaitsetööstuse ja veoautode tootjad ning sõltumatud turustajad ja OEM-edasimüüjad.

ASPÖCK

40 aastat on Aspöck Systems teedele valgust toonud ja on seega Euroopa juhtiv tootja igat liiki sõidukite valgustussüsteemide jaoks. Kontseptsioonist lähtudes, kuni valmis toodeteni, arendab Aspöck lahendusi veoautode haagiste, haagiste, põllumajandusmasinate, autotööstuse, mootorrataste ja haagiselamute valgustamiseks.

JENOX

JENOX AKUMULATORY on ettevõte, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete akude tootmisele igat tüüpi sõidukitele.

VARTA

VARTA AG on Saksa ettevõte, mis toodab akusid ülemaailmsele autotööstuse, industriaal ja tarbijate turgudele.

3G

3G Truck and Trailer Parts on sõltumatu hulgimüügiettevõte, mis asub Ühendkuningriigis Rotherhamis. 3G on spetsialistid kommertssõidukite varuosade hankimisele ja tarnimisele.

Tänu pikaajalisele kogemusele kommertssõidukitööstuses suudab 3G pakkuda dünaamilist lähenemist.

SCHOMÄCKER

SCHOMÄCKER on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetsete vedrude tootja. Toodavad originaalvarustust ja eritellimustel tooteid.

Kõik kojameestest tagatuledeni

Eesmärgiks on pakkuda kõike vajalikku Teie tehnikale. Valikus leidub tooteid ning tarvikui enam kui 70 hankijalt. Kindlasti leiame Teile sobivaima lahenduse.

Meie Eesti esindused leiab linnades:

Hinnapäring

Vastame esimesel võimalusel