Tallinn

XL PARTS BALTICS SIA EESTI FILIAAL

Peterburi tee 111
Tallinn 13817
E-R 8:00-17:00

E-kiri tallinn@xlpartsbaltics.ee

Ladu ladutallinn@xlpartsbaltics.ee

Urmas PuskarFiliaali juhataja (OE/esmaasendus ja BPW müük)

Tel: +372 5656 2064

Tel: +372 623 0620

Urmas.Puskar@xlpartsbaltics.ee

Õnne SaarRaamatupidaja

Tel: +372 5645 0764

Onne.Saar@xlpartsbaltics.ee

Eero PetrovMüügiesindaja

Tel: +372 514 4391

Eero.Petrov@xlpartsbaltics.ee

Sirle SelgeTehniline assistent (hetkel lapsehoolduspuhkusel)

Tel: +372 5615 5001

Sirle.Selge@xlpartsbaltics.ee

Olavi MerilaLaooperaator

Olavi.Merila@xlpartsbaltics.ee

Tiit NurkLaooperaator

Tiit.Nurk@xlpartsbaltics.ee

Siim SildMüügiesindaja

Tel: +372 5332 5586

Siim.Sild@xlpartsbaltics.ee

Kenneth KasemaaMüügiesindaja

Tel: +372 5660 1710

Kenneth.Kasemaa@xlpartsbaltics.ee