XL Parts Baltics Eesti / Ettevõttest

XL Parts Baltics- Üks juhtivamaid veoautode, haagiste ning busside varuosade pakkujaid Baltikumis

Member of the BPW Aftermarket Group.

SIA XL Parts Baltics on Lätis registreeritud ettevõte mis kuulub Soome firmale BPW Kraatz Finance OY.

Ettevõte on loodud Eestis E.T.V.A Varuosad OÜ ning Gokart OÜ, Lätis Latina Baltics SIA ning XL Parts SIA ja Leedus UAB Romasta Grupi liitumisel BPW Aftermarket Grupiga.

BPW Kraatz Finance OY on 1922. aastal tegevust alustanud ettevõte, mis kuulub aastast 1985 Saksa BPW grupile. Ettevõttes töötab 330 inimest ning kogukäive on 75 miljonit eurot.

BPW Aftermarket Grupis on 23 riigis kokku 170 poodi kogukäibega 330 miljonit eurot. Soomes ja Balti riikides on gruppi kuuluvaid poode 40.

Uuri lähemalt

XL Parts Baltics SIA Eesti filiaalina alustasid ETVA ning Gokart tööd 1. jaanuaril 2018.

Hetkel kannavad Eesti müügiesindused ETVA nime, kuid lähitulevikus lähevad kõik Baltikumi esindused üle ühtsele nimele XL Parts Baltics. Eesti esindused on avatud kümnes linnas, kus töötab kokku ligi 40 inimest.

ETVA Varuosad OÜ on perefirma, mis alustas tegevust 1993. aastal ja kasvas oma 25-aastase tegutsemisaja jooksul üheks suurimaks Eesti kapitalil põhinevaks rasketehnika varuosade müügiketiks Vabariigis.

Gokart OÜ asutati 1992. aastal. Algusaastatel tegeles Gokart kaubaveohaagiste müügiga ja alates 1995. aastast lisandus uue tegevusvaldkonnana haagiste varuosade müük. Gokart on juba üle 20 aasta Soome ettevõtte BPW Kraatz Finance OY tütarfirma.

BPW Aftermarket Grupi ettevõttena oleme Teile kompetentseks ja kogenud partneriks nii veoautode, haagiste, kaubikute ja busside kui ka metsa-, ehitus- ja põllumajandusmasinate ning kaevandustehnika varuosade pakkumisel ja tarnimisel.

Tänu pikaajalisele kogemusele ja koostööle hankijatega üle kogu maailma, ning ühisele kesklaole Riias, saame pakkuda oma klientidele nii üldtuntud brändide, kõrgeima kvaliteediga kui ka parima hinnaga varuosi ja tarvikuid.

Samuti laieneb pidevalt grupi oma kaubamärgi TRAILERLINE® tootevalik.

 

Anname endast kõik, et Teie kasutuses olev tehnika oleks töökorras!

Võta ühendust

Esita oma päring siit